BEZPŁATNA Wysyłka Przy Zamówieniach Powyżej 250PLN!

For Mobile :

109 RECENZJI
5/5

TigerZym - Enzymatyczny środek czyszczący

64.99 PLN

169.99 PLN

OSZCZĘDZASZ 62%

cena zawiera 23% podatku vat.

For Desktop :

Koszt dostawy zamówionych u nas towarów wynosi w Polsce 12.90zł. Jednak przy zamówieniach powyżej 250zł przesyłka jest DARMOWA !
Zamówione u nas produkty posiadają 14-dniową gwarancję bezwarunkowego zwrotu pieniędzy. Jeżeli zakupiony produkt nie spełnia twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni od jego zakupu zapewniamy zwrot pieniędzy.

TigerZym - Enzymatyczny środek czyszczący

64.99 PLN

169.99 PLN

cena zawiera 23% podatku vat.

109 RECENZJI
5/5

OSZCZĘDZASZ 62%

TigerZym to środek czyszczący oparty na naturalnych enzymach. Ma za zadanie usuwać plamy i zabrudzenia neutralizując przy tym nieprzyjemne zapachy. Ze względu na unikalny sposób działania, ma on uniwersalne zastosowanie i dlatego nadaje się do czyszczenia różnych powierzchni. W przeciwieństwie do konwencjonalnych środków czyszczących jest on także wyjątkowo przyjazny dla środowiska. TigerZym znakomicie nadaje się do użytku domowego, w ogrodzie i oczywiście do czyszczenia samochodu.

Czas Dostawy Towary zamówione u nas udają się w podróż w możliwie najkrótszym czasie. Produkty są wysyłane z Niemiec. Przybliżony czas dostawy to 2-5 dni.

Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 250 zł W przypadku zamówień powyżej 250 zł oferujemy bezpłatną dostawę na terenie Polski!

Dostarczamy paczki kurierem DHL Zamóione u nas przesyłki dostarczanę są przez kurierów DHL

W magazynie – Darmowa przesyłka od 250zł

Both Mobile and Desktop :

Więcej informacji:

Niemiecki Enzymatyczny środek czyszczący TigerZym

TigerZym to środek czyszczący oparty na naturalnych enzymach.  Ma za zadanie usuwać plamy i zabrudzenia neutralizując przy tym nieprzyjemne zapachy. Ze względu na unikalny sposób działania, ma on uniwersalne zastosowanie i dlatego nadaje się do czyszczenia różnych powierzchni. W przeciwieństwie do konwencjonalnych środków czyszczących jest on także wyjątkowo przyjazny dla środowiska. TigerZym znakomicie nadaje się do użytku domowego, w ogrodzie i oczywiście do czyszczenia samochodu. 

Nowy superśrodek TigerZym z Niemiec 🇩🇪 zawitał do Polski i zyskuje popularność m.in. na Facebooku. Preparat dzięki sile enzymów natychmiastowo usuwa zanieczyszczenia. Po jego zakupie czyścić będziesz wyłącznie przy pomocy enzymów, zapomnisz o środkach chemicznych. W mgnieniu oka usuniesz brud z samochodu i gospodarstwa domowego. Przypalone garnki, patelnie i blachy będą po wyczyszczeniu znowu lśnić czystością

Jak usunąć zanieczyszczenia po naszych pupilach? Każdy, kto posiada zwierzaka zna problem uporczywych zabrudzeń jakie często po sobie zostawiają. TigerZym pomaga nie tylko w usuwaniu takich zabrudzeń, ale także zwalcza nieprzyjemne zapachy z nimi związane. Preparat oprócz skutecznego czyszczenia powierzchni trafia do samego źródła usuwając przy tym nieprzyjemne zapachy.

1. Krok Napełnij butelkę zimną wodą (100 ml w zależności od wielkości butelki). Wrzuć tabletkę do butelki i poczekaj aż się rozpuści. W razie potrzeby potrząśnij butelką.

2. Krok Spryskaj obficie czyszczoną powierzchnię środkiem i pozostaw na chwilę, aby enzymy wniknęły w strukturę powierzchni. Przy uporczywych zabrudzeniach użyj szczotki.

3. Krok Wyczyszczoną powierzchnię przetrzyj wilgotną szmatką lub spłucz wodą aby usunąć cząsteczki brudu.

Gdzie mogę stosować TigerZym?

 • Piekarnik
 • Grill
 • Siedzenia
 • Podsufitka
 • Felgi
 • Odzież
 • Wanna
 • Prysznic
 • Kafelki
 • Armatura
 • Zlew
 • Okap kuchenny
Wskazówki odnośnie stosowania: Enzymy zawarte w preparacie tracą swoje właściwości czyszczące po około sześciogodzinnym oddziaływaniu na nie wody. Dlatego do opakowania dołączone jest 10 tabletek rozpuszczalnych, by umożliwić jak najlepsze dozowanie i zastosowanie. Po utworzeniu roztworu zalecane jest jego możliwie szybkie użycie.

Przed/Po:

Co potrafi TigerZym:

Opinie użytkowników:

For Mobile:

Close Menu